Magdalena Łuczak-GoleniaSenior Associate

Dr Magdalena Łuczak-Golenia jest radcą prawnym w zespole prawa budowlanego i inżynierii przemysłowej kancelarii prawnej Wierzbowski Eversheds Sutherland.

 

Specjalizuje się w obsłudze prawnej procesów inwestycyjnych, w szczególności inwestycji liniowych (infrastrukturalnych), obsłudze prawnej umów na projektowanie oraz roboty budowlane, w tym umów zawieranych na bazie wzorów FIDIC. Jej specjalizacja obejmuje również prawo zamówień publicznych oraz zagadnienia związane z finansowaniem inwestycji, w tym z funduszy Unii Europejskiej. Reprezentuje klientów w sprawach spornych, doradza w zakresie prowadzenia negocjacji biznesowych.

 

Dr Magdalena Łuczak-Golenia ma na swoim koncie liczne publikacje z zakresu prawa cywilnego, handlowego, prawa Unii Europejskiej oraz finansowania inwestycji. Jest wieloletnim wykładowcą zagadnień związanych z prawem administracyjnym i prawem zamówień publicznych na uczelni publicznej oraz prywatnej.

 

Obroniła pracę doktorską na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Temat pracy: "Skuteczność europejskich systemów ochrony praw człowieka z perspektywy jednostki". Jest absolwentką podyplomowych studiów LL.M. z zakresu prawa europejskiego i niemieckiego na Uniwersytecie w Ratyzbonie. Ukończyła również studia w Center for American Law Studies na Uniwersytecie Warszawskim. Zdała egzamin dla członków rad nadzorczych spółek z udziałem Skarbu Państwa.

Prowadzone spotkania

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!