Aktualności firm stowarzyszonych

Zmiany w Wilanów Office Park

<p style="text-align: justify;">Uruchomienie bezpłatnego autobusu dla pracowników do stacji Metro Wilanowska, zmiana nazewnictwa budynków i rozpoczęcie prac związanych z budową nowego parkingu to kluczowe zmiany jakie w ostatnim czasie zaszły w Wilanów Office Park. Nowoczesny, składający się z dwóch biurowców o łącznej powierzchni najmu przekraczającej 16 tys. m kw. kompleks zlokalizowany jest w zielonej i cichej części młodego Wilanowa.</p>

>

Blisko do pracy

Lokalizacja biurowców w pobliżu istotnych arterii – ulicy Przyczółkowej i alei Wilanowskiej – zapewnia sprawn? komunikację z innymi częściami miasta zarówno własnym środkiem transportu jak i komunikacj? miejsk?. Dodatkowo, właściciel kompleksu na pocz?tku 2017 roku uruchomił bezpłatny autobus, którym pracownicy biurowca mog? dostać się do jednego z kluczowych warszawskich węzłów komunikacyjnych, jakim jest Metro Wilanowska.

Nowe nazwy

W drugiej połowie 2016 roku biurowce wchodz?ce w skład kompleksu Wilanów Office Park zmieniły swoje nazwy. Budynek dotychczas znany jako B1 nazywa się BE THE ONE, natomiast budynek B3 nazwano BE FREE. Nowe nazewnictwo jest części? pozycjonowania i strategii komercjalizacyjnej kompleksu.

Komunikacja i wygodniejsze parkowanie

Znacz?c? zmian? podnosz?c? dostępność i komfort użytkowania kompleksu będzie nowy, zewnętrzny parking dla najemców. Oddanie do użytku ponad 60 nowych miejsc parkingowych zaplanowana na przełom 2017 i 2018 roku. Dotychczas, budynek BE THE ONE oferował 161 miejsc parkingowych na dwóch podziemnych, niezależnych kondygnacjach, a BE FREE 187 również zlokalizowanych na dwóch podziemnych piętrach.

–  Bardzo ważn? inwestycj? z punktu widzenia zarówno mieszkańców Miasteczka Wilanów jak i pracowników biurowców – w tym Wilanów Office Park – jest budowa linii tramwajowej z Woli na Wilanów. W pierwszych dniach lutego Tramwaje Warszawskie uzyskały decyzję środowiskow? dla pierwszego odcinka. Zgodnie z zapowiedziami cał? trasę z Wilanowa na Wolę przejedziemy tramwajem za około 4 lata  – komentuje  Adrian Bojczuk, Zastępca Dyrektora, Dział Wynajmu Powierzchni Biurowych.

Dodatkowo wraz z przyjściem wiosny rusz? prace nad obwodnic? Warszawy w południowej części miasta. Wjazd i zjazd z przedłużonej do dzielnicy Ursynów ulicy Rosoła położony będzie w odległości około 400 metrów od kompleksu biurowego Wilanów Office Park.

Właścicielem kompleksu jest Polnord SA, jedna z największych i najbardziej znanych firm deweloperskich w Polsce z 40-letnim doświadczeniem w działalności inwestycyjnej, budowlanej i deweloperskiej., Spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych od 1999 r.

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Platforma COVID19