RSE  •  COVID-19  •  Aktualności firm stowarzyszonych  •  Izba

Wspólnie możemy więcej - Pomóż najbardziej potrzebującym w walce z koronawirusem

Skuteczna walka z epidemią wymaga mobilizacji wszystkich z nas. Jako polsko-francuska wspólnota biznesowa włączamy się w walkę z koronawirusem.

W odpowiedzi na nasz apel o pomoc dostaliśmy szereg informacji od firm. Niektóre z nich już angażują się indywidualnie w walkę z koronawirusem wspierając wybrane ośrodki lub przekazując pieniądze na zakup środków ochrony. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo TUTAJ >>>.

Udało nam się również pozyskać od części z nich potrzebny sprzęt. 

Dziękujemy firmom: L'Oréal, Wyborowa Pernod Ricard, Sofitel Warsaw Victoria oraz Renault

Nawiązaliśmy współpracę z Fundacją Entraide, za pośrednictwem której przekażemy zebrane środki do Hospicjum Mokotowskiego oraz Fundacji Św. Jana. W kolejnych dniach zorganizujemy również zbiórkę pieniędzy na zakup kolejnej partii sprzętu. Ruszamy również ze zbiórką pieniędzy na zakup dalszych środków ochrony. Zachęcamy do wpłat na konto fundacji Entraide, która ma status organizacji pożytku publicznego i dzięki temu Państwa darowizny będą mogły zostać odpisane od podatku.

 

Fundacja ENTRAIDE

Numer konta do wpłat: 93 1090 2590 0000 0001 4416 3603

Tytuł: COVID Hospicjum

 

DZIĘKUJEMY ZA PAŃSTWA POMOC I ZACHĘCAMY DO ANGAŻOWANIA W TĘ AKCJĘ PAŃSTWA WSPÓŁPRACOWNIKÓW I ZNAJOMYCH.

Przypominamy, że jeśli Państwo produkują lub mogą produkować materiały ochronne, które można wykorzystać w walce z epidemią prosimy o przesłanie takiej informacji na adres antonina.sobczak(@)ccifp.pl. Będzie to dla nas cenna informacja, jakimi zasobami dysponujemy, by odpowiedzieć na realne potrzeby placówek medycznych.

Również jeśli Państwa firma już angażuje się w pomoc finansową lub materialną, lub w inny sposób przyczynia się do walki z epidemią prosimy o nadsyłanie do nas tego rodzaju informacji na adres: mariusz.kielich(@)ccifp.pl. Będziemy  komunikować o Państwa działaniach i dobrych przykładach.

Liczymy na Państwa aktywne przyłączenie się do tej inicjatywy i wsparcie najbardziej potrzebujących w tych trudnych chwilach.

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Cyfrowoprzygotowani – digitally ready

zapraszamy do udziału w trzeciej konferencji online realizowanej w ramach cyklu "KPMG (e)Forum | Biznes w czasach pandemii": #3 Cyfrowoprzygotowani –...

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Platforma COVID19