VIII Targi Pneumatyki, Hydrauliki, Napędów i Sterowań PNEUMATICON - 10-12 III 2015, Targi Kielce

<p style="text-align: justify;">Wystawa PNEUMATICON co roku obfituje w najnowocześniejszy sprzęt z zakresu pneumatyki, hydrauliki, napędów i sterowań. W czasie targów wystawcy prezentują innowacyjne elementy i systemy pneumatyczne, w tym między innymi silniki, siłowniki, zawory, przetworniki, sprężarki i przekładnie.</p>

>

W halach wystawienniczych można zapoznać się również z ofert? branży hydraulicznej, w tym z zaworami, przeł?cznikami, turbinami, silnikami, generatorami i zasilaczami. Podczas targów nie brakuje prezentacji sterowników hydraulicznych, pneumatycznych i elektromechanicznych. Tutaj prezentowane s? także najnowocześniejsze napędy pneumatyczne, hydrauliczne oraz mechaniczne. Zwiedzaj?cy maj? okazję skorzystać z profesjonalnego doradztwa technicznego.

W tym samym czasie będ? miały miejsce targi zwi?zane z obróbk? metali, technologi? laserow?, spawalnictwem i technologiami antykorozyjnymi oraz pomiarowymi, czyli STOM-TOOL, STOM-BLECH, STOM-LASER, SPAWALNICTWO, EXPO-SURFACE oraz CONTROL-STOM. Ponadto po raz drugi odbęd? się Targi Wirtualizacji Procesów WIRTOPROCESY, podczas których zostan? zaprezentowane takie technologie jak Rapid Prototyping, drukowanie 3D czy zastosowanie wirtualnej rzeczywistości w przemyśle. Producenci oraz dystrybutorzy będ? mieli szansę pokazać najnowocześniejsze technologie projektowania i tworzenia prototypów od momentu projektowania komputerowego do drukowania przestrzennego.

KONTAKT:

Joanna Adamczyk

+48 41 365 12 14
+48 696 084 313
+48 41 365 14 26

  adamczyk.j@targikielce.pl

www.targikielce.pl

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!