Aktualności firm stowarzyszonych

Rödl & Partner numerem 1 wśród firm księgowych

<p style="text-align: justify;"><span style="font-family: 'Trebuchet MS', sans-serif;"><strong>Rödl &amp; Partner zajął 1. miejsce w rankingu „Book of Lists” w kategorii „Firmy księgowe” oraz 2. miejsce w kategorii „Firmy audytorskie”. Kolejne pozycje w czołówce to 3. miejsce w rankingu firm doradztwa podatkowego oraz 4. miejsce wśród międzynarodowych firm prawniczych. Kolejny rok z rzędu firma potwierdza silną pozycję na polskim rynku usług doradczych.</strong></span></p>

>

Więcej na temat... 17 września w warszawskim Hotelu Polonia Palace miała miejsce uroczysta gala z okazji inauguracji 23. edycji rocznika „Book of Lists”. Rozdano certyfikaty firmom, które zwyciężyły w poszczególnych kategoriach tego prestiżowego rankingu, wręczono też nagrody specjalne. Certyfikat za zajęcie 1. miejsca wśród firm księgowych w imieniu Rödl & Partner odebrała Renata Kabas-Komorniczak, Partner i doradca podatkowy w warszawskim biurze firmy. Na galę i wieczorny networking licznie przybyli przedstawiciele organizacji biznesowych, inwestorzy i kadra zarz?dzaj?ca.

Rödl & Partner to międzynarodowa firma świadcz?ca zintegrowane usługi profesjonalne w obszarach: audyt, Business Process Outsourcing, doradztwo podatkowe, doradztwo prawne, consulting. Na rynku polskim funkcjonuje od 26 lat, doradzaj?c spółkom z różnych branż i segmentów. Niemieckie standardy przekładaj? się na rzetelność i jakość usług świadczonych przez interdyscyplinarne zespoły, a klient zawsze znajduje się w centrum uwagi.

Publikacja „Book of Lists” to prestiżowy polsko-angielski przewodnik po polskim biznesie, który przedstawia firmy za pośrednictwem rankingów, tworzonych według różnorodnych kryteriów przypisanych do konkretnego sektora gospodarki. W tym roku publikacja ukazała się już po raz 23. Wydawc? przewodnika jest Valkea Media.

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin