Partnerzy

Prix Galien Polska 2016 - zbliża się koniec terminu nadsyłania zgłoszeń!

<p style="text-align: justify;">Zbliża się termin nadsyłania zgłoszeń do 4. edycji konkursu <strong>Prix Galien Polska 2016</strong>. To niepowtarzalna okazja, aby poddać ocenie innowacje w obszarze medycyny i farmacji  Kapitule, w której zasiadają znakomici polscy profesorowie – praktycy i innowatorzy w swoich dziedzinach, posiadający wiedzę i doświadczenie, niezbędne do oceny zgłaszanych projektów: <strong>Cezary Szczylik, Grażyna Rydzewska, Piotr L. Chłosta, Andrzej Horban, Waleria Hryniewicz, Jacek Rafał Imiela, Sergiusz Jóźwiak, Roman Kaliszan, Piotr Kuna, Janusz Rybakowski, Janina Stępińska, Piotr Wiland, Leszek Czupryniak oraz dr Wojciech Matusewicz.</strong></p>

>

Zgłaszać mog? się naukowcy, instytucje badawcze, firmy farmaceutyczne, producenci wyrobów medycznych oraz twórcy kampanii zdrowotnych. Zgłoszenia należy przesyłać jeszcze tylko do 30 czerwca br. w czterech kategoriach:  

  • Innowacyjny produkt leczniczy (w tym podkategorie: Innowacyjny produkt leczniczy stosowany w lecznictwie otwartym, Innowacyjny produkt leczniczy stosowany w lecznictwie zamkniętym, Innowacyjna szczepionka, Innowacyjny sierocy produkt leczniczy),
  • Innowacyjne odkrycie naukowe,
  • Innowacyjny wyrób medyczny,
  • Innowacyjna kampania zdrowotna.

Już we wrześniu dowiemy się, kto powalczy o złote medale Prix Galien Polska 2016.   Zwycięzców poznamy podczas uroczystej gali w listopadzie.

„Wyróżnienie Prix Galien to dla nas potwierdzenie, że idziemy właściw? drog?” – powiedział Piotr Marciniak, Dyrektor Generalny Bristol-Myers Squibb – jednego z laureatów Prix Galien Polska 2015, który otrzymał złoty medal za lek immunoonkologiczny, przynosz?cy nadzieję pacjentom choruj?cym na zaawansowanego czerniaka oraz raka płuc.  

Prix Galien uznawana jest na całym świecie za odpowiednik Nagrody Nobla.  

Szczegółowych informacji na temat Prix Galien udziela:

Katarzyna Starosławska, dyrektor konkursu
telefon +48.600.141.544
e-mail: k.staroslawska(@)prixgalien.pl

Formularz aplikacyjny jest dostępny pod linkiem:

http://www.prixgalien.pl/dla-kandydatow/  

***

PRIX GALIEN  

Nagroda Prix Galien przyznawana jest jako dowód uznania dla innowacyjnych rozwi?zań w dziedzinach produktów leczniczych oferowanych przez firmy farmaceutyczne, wyrobów medycznych, a także stanowi wyróżnienie dla przełomowych dokonań i odkryć naukowców. Konkurs ma charakter międzynarodowy i jest corocznie przeprowadzany w 17 krajach, między innymi: Francji, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Holandii, Belgii, Luksemburgu, Portugalii, Szwajcarii, Włoszech, Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Co dwa lata odbywa się edycja międzynarodowa, wyłaniaj?ca spośród lokalnych zwycięzców innowacyjny produkt w skali globalnej. Twórc? Prix Galien jest francuski farmaceuta Roland Mehl, który ufundował nagrodę w 1970 roku. Z czasem zyskała ona prestiż na całym świecie i obecnie stanowi jedno z najważniejszych wyróżnień, jakie można zdobyć w dziedzinie farmacji i medycyny.  

Serwis PR:

Anna Jagnyziak
7PR
mobile: +48.502.555.165
e-mail:   ania@7pr.com

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin