Partnerzy

Portal Francuski.pl w nowej szacie

<p><span><span>Pierwszego stycznia 2011 rusza francuski.fr, portal poświęcony językowi i kulturze francuskiej, w zupełnie nowej szacie.</span></span></p>

>

Poza stron? główn?, proponujemy Państwu jeszcze 4 inne, każdy po polsku i francusku: Kultura, Poznaj Francję, Nauka francuskiego oraz Instytut Francuski w Warszawie.
Na naszych stronach niezmiennie znajd? swoje miejsce wszystkie aktualności kulturalne francuskie i francuskojęzyczne dostępne na terenie Polski. W rubryce Poznaj Francję odnajdziecie Państwo praktyczne informacje o tym jak zorganizować wyprawę wakacyjn? do Francji, wybrać obóz językowy, podj?ć studia (we Francji, ale także w Polsce po francusku), jak znaleźć pracę sezonow?.

Odwiedzaj?c rubrykę Nauka francuskiego znajdziecie łatwo szkołę nauczaj?c? tego języka, ale także uzyskacie dostęp do wszelkich źródeł nauczania przez Internet.

Organizacja portalu pozwala na przechowywanie danych o minionych wydarzeniach. Jest to zatem prawdziwe źródło wiedzy o obecności kultury francuskiej w Polsce, które będzie systematycznie się powiększało.

Wkrótce w ramach portalu dostępna będzie także kolejna strona: Dla nauczycieli. Będzie to przestrzeń wymiany doświadczeń i spostrzeżeń dla nauczycieli języka francuskiego w Polsce oferuj?ca im również praktyczne informacje o tym jak się doskonalić i przewodnik po pomocach pedagogicznych dostępnych w sieci.

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin