Rekrutacja & Szkolenia

Oferta pracy: SPECJALISTA DS. HANDLU Z JĘZYKIEM FRANCUSKIM

Firma IDES Consultants poszukuje dla swojego Klienta odpowiedzialnego za promowanie handlu zagranicznego i pozyskiwanie inwestycji zagranicznych osoby na stanowisko:

SPECJALISTA DS. HANDLU Z JĘZYKIEM FRANCUSKIM

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania/ obowiązki:

  • Przygotowywanie listy zapotrzebowań handlowych m.in. importerów, dystrybutorów, partnerów biznesowych, na zlecenie firm zagranicznych
  • Kontakt telefoniczny z polskimi firmami w celu umawiania spotkań
  • Pozyskiwanie polskich firm zainteresowanych inwestowaniem zagranicznym
  • Przygotowywanie i zamieszczanie publikacji w Internecie
  • Zarządzanie bazą firm

Oczekiwania:

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Biegła znajomość języka francuskiego w mowie i piśmie
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Dobra organizacja czasu pracy, umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie, determinacja i samodzielność w działaniu

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Zwrot kosztów transportu publicznego
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilność zatrudnienia
  • Miłą atmosferę pracy

Aplikacje wraz z CV należy przesyłać na adres:
natalia.mlynarczyk@ides.pl

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin