Rekrutacja & Szkolenia

OFERTA PRACY: SOURCING MANAGER - KUPIEC NA POLSKĘ

Kategoria: Wyposażenie wnętrz – kanapy i produkty z płyty (stoły, komody)

Francuska firma ID COM z siedzibą w Dardilly (Lyon), należąca do grupy MARKET MAKER, jest hurtowym dostawcą europejskich sieci dystrybucyjnych w zakresie trzech grup produktowych: produktów wyposażenia wnętrz, elektroniki użytkowej, upominków promocyjnych.
Obecnie, firma zatrudni Sourcing Managera w kategorii meble na Polskę z docelowym rozszerzeniem kompetencji na rynki Europy Wschodniej.
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie uczestniczyła w procesie tworzenia i wprowadzania nowych produktów do oferty meblowej firmy ID COM.

OPIS STANOWISKA :

  • Obowiązki

- Poszukiwanie nowych dostawców i produktów w ramach danej kategorii

- udział w targach międzynarodowych

- monitorowanie sytuacji rynkowej

- Utrzymywanie i rozwijanie relacji z obecnymi i nowymi dostawcami

- Zarządzanie umowami z dostawcami

- Negocjowanie warunków handlowych z dostawcami krajowymi oraz zagranicznymi (Europa Wschodnia)

- Zarządzanie danym asortymentem produktów - optymalizacja cen, jakości, logistyki

- Wspieranie i koordynowanie łańcucha dostaw

- Bliska współpraca z działem zaopatrzenia i planowania zakupów oraz z działem jakości firmy we Francji

- Bezpośrednie raportowanie do centrali firmy we Francji

  • Wymagania

- Kilkuletnie doświadczenie w obszarze zakupów i sourcingu

- Bardzo dobra znajomość branży meblarskiej

- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, francuski będzie dodatkowym atutem

- Duża mobilność - gotowość do wyjazdów służbowych w kraju i za granicą

- Umiejętności negocjacyjne

- Samodyscyplina i dobra organizacja pracy

- Prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:

- Stała współpraca z możliwością rozwoju osobistego w środowisku międzynarodowym (rodzaj umowy do uzgodnienia z kandydatem)

- Atrakcyjne wynagrodzenie: stałe oraz zmienne bezpośrednio związane z osiąganymi wynikami

- Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, laptop

- Objęcie stanowiska najpóźniej na początku 2020 roku.

Oferty zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres : rekrutacja(@)cicvarsovie.pl

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Jeżeli w Państwa CV znajdują się dane osobowe w szerszym zakresie niż imię (imiona) i nazwisko; data urodzenia; dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia, to prosimy o zamieszczenie w przesyłanych dokumentach następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez CIC Przedstawicielstwo w Polsce z siedzibą w Warszawie, (kod: 00-193) przy ul. Stawki 2, moich danych osobowych, podanych przez mnie w składanej aplikacji, w tym w załączonym CV, w zakresie wykraczającym poza imię (imiona) i nazwisko, datę urodzenia; dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia.

Do pobrania

Download ANNONCE_CCIFP_vf_PDF.pdf  (PDF • 818 KB)
Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin