Rekrutacja & Szkolenia

Oferta pracy: JUNIOR CONSULTANT

Oddział w Warszawie Copers International Search obsługuje Klientów z regionu Europy Centralnej. Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

JUNIOR CONSULTANT

Jesteśmy międzynarodową firmą doradztwa personalnego. Od ponad 30 lat wspieramy naszych Klientów wiedzą i doświadczeniem z zakresu rekrutacji. Specjalizujemy się w poszukiwaniach bezpośrednich – pozyskujemy kandydatów wtedy, gdy tradycyjne metody rekrutacji okazują się nieefektywne. Każdy realizowany przez nas projekt jest indywidualnie dopasowany do Klienta i opiera się na dokładnym zrozumieniu potrzeb, zaangażowaniu, profesjonalizmie i na dokładnie wypracowanej metodologii.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za działania związane z efektywną realizacją powierzonych projektów rekrutacyjnych w tym również bezpośrednią pracę z Klientem oraz nadzorowanie pracy researcherów. Będzie również brała aktywny udział w business developmencie na terenie Polski i Europy Centralnej.

Aby lepiej nas poznać, zrozumieć naszą filozofię działania rozpoczniesz pracę od stażu researcherskiego pod okiem naszych francuskich trenerów. W ten sposób nauczysz się naszej metodyki pozyskiwania kandydatów i prowadzenia projektów, by po zakończeniu stażu płynnie wejść w rolę konsultanta.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie projektów rekrutacyjnych od ich pozyskania aż do końca okresu gwarancyjnego
  • Budowanie strategii poszukiwań kandydatów
  • Koordynacja pracy researchera
  • Selekcja kandydatów
  • Stała współpraca z Klientami
  • Business development

Wymagania:

  • Ciekawość biznesu
  • Samodzielność
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Rozwinięte kompetencje interpersonalne
  • Wytrwałość w realizacji powierzonych zadań
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość języka angielskiego oraz francuskiego
  • Biegła obsługa komputera (MS Office, Internet)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z Klientami wewnętrznymi lub zewnętrznymi, obsłudze Klienta lub sprzedaży

Kandydatom oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej organizacji
  • Możliwość rozwoju zawodowego, poznanie nowych rynków, biznesów i ludzi
  • Pracę w zgranym i kameralnym zespole
  • Dużą swobodę działania
  • Stabilne zatrudnienie
  • Umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do karty sportowej

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w j. angielskim na adres: lewandowska@copers.net.

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin