Rekrutacja & Szkolenia

OFERTA PRACY: Asystent(ka) Dyrektora Technicznego ze znajomością języka Francuskiego

Dla naszego klienta, jednej z wiodących firm deweloperskich w Polsce oraz lidera na rynku nieruchomości we Francji poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystentka Dyrektora Technicznego ze znajomością języka Francuskiego

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • Wsparcie administracyjne Dyrektora Technicznego oraz Działu Technicznego
  • Obsługa bieżących spraw administracyjno-biurowych (nadzór nad obiegiem dokumentów, prowadzenie rejestru umów)
  • Kontakt z filią w Paryżu oraz wsparcie językowe podczas wizyt delegacji z Francji

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego w mowie i piśmie
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy, umiejętność planowania i ustalania priorytetów
  • Odpowiedzialność, samodzielność i zaangażowanie w powierzonych obowiązkach
  • Wysoka kultura osobista i umiejętność pracy z zespole
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie
  • Pracę w samym centrum Warszawy
  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
  • Pakiet zdrowotny Medicover
  • Dofinansowanie karty Multisport

Aplikacje wraz z CV należy przesyłać na adres: Aleksandra.JEDNORALSKA@calan.com

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin