Aktualności firm stowarzyszonych

Kancelaria Kochański Zięba Rapala i Partnerzy doradzała funduszowi Griffin Group przy nabyciu kompleksu biurowego Nordic Park

<p style="text-align: justify;"><strong><span style="font-size: small;">Kancelaria Kochański Zięba Rapala i Partnerzy doradzała funduszowi private equity Griffin Group przy transakcji nabycia od funduszu Pramerica kompleksu biurowego klasy A – Nordic Park, zlokalizowanego na warszawskim Powiślu.</span></strong></p>

>

Wartość transakcji dotycz?cej kompleksu biurowego Nordic Park to 85 milionów złotych.

To już kolejna z rzędu duża transakcja, przy której KZRP doradza na rzecz Griffin Group. W ostatnim czasie KZRP doradzała Griffin Group między innymi przy transakcjach nabycia kompleksów biurowych Philips House i Batory Building, nabyciu kilkunastu hektarów gruntów na Bemowie pod zabudowę mieszkaniow? (osiedle Nowe Bemowo), budowie centrum biurowo-handlowego przy ulicy Emilii Plater w Warszawie (miejsce dawnego sklepu Meble Emilia), refinansowania projektu developerskiego w obrębie Wyspy Spichrzów w Gdańsku oraz inwestycji przy ulicy 29 Listopada w s?siedztwie Parku Łazienkowskiego.

Za przeprowadzenie transakcji Nordic Park odpowiedzialni byli partnerzy kancelarii Kochański Zięba Rapala i Partnerzy: Rafał Rapala (M&A), Paweł Cholewiński (M&A) oraz Kamil Osiński (Nieruchomości).

Mec. Rafał RapalaMec. Paweł CholewińskiMec. Kamil Osiński

www.kochanski.pl

Kochański Zięba Rapala i Partnerzy jest firm? świadcz?c? pełen zakres usług prawnych dla biznesu. Firma została założona w 1998 r. przez mecenasa Piotra Kochańskiego. Obecnie zespół składa się z ponad 60 prawników: adwokatów, radców prawnych, doradców podatkowych, rzeczników patentowych i aplikantów, którzy współpracuj? ze sob? w biurach w Warszawie, Krakowie i Lublinie. Zespół dysponuje specjalistyczn? wiedz? prawnicz? i doświadczeniem oraz znajomości? rynku i potrzeb poszczególnych branż. Posiada bogat? praktykę w zakresie doradztwa podmiotom z sektora FMCG, motoryzacyjnego, handlu i logistyki, sieci sprzedaży detalicznej, chemicznego, farmaceutycznego, energetycznego, finansowego, mediów i reklamy.

Firma zajmuje od lat czołowe pozycje w rankingach prawniczych i jest rekomendowana jako wiod?cy specjalista w wielu dziedzinach prawa przez prestiżowe magazyny, takie jak Chambers & Partners, PLC Which Lawyer, Legal 500 EMEA, European Legal Experts, IFLR1000. Dzięki sieci biur w Polsce oraz członkostwu w międzynarodowych organizacjach prawniczych International Lawyers Network oraz Mackrell International   KZRP zapewnia klientom pełne wsparcie zarówno w projektach lokalnych, jak i międzynarodowych.

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Zmiana trybu pracy CCIFP