Aktualności firm stowarzyszonych

20 lat Avis w Polsce (1991-2011)

<p><span><span>Wypożyczalnia samochod&oacute;w Avis, lider rynku wynajmu kr&oacute;tkoterminowego obchodzi jubileusz 20-lecia działalności w Polsce. Avis jest jednym z największych dostawc&oacute;w usługi wynajmu samochod&oacute;w osobowych i dostawczych na Świecie.</span></span></p>

>

16 samochodów, 6 pracowników - takie były pocz?tki Avis w naszym kraju. Biura wynajmu firma otworzyła w Warszawie, na lotnisku Okęcie i w Hotelu Marriott, ale szybko trafiła też do największych miast w całym kraju.

- Zaczynaliśmy w czasie dobrym dla nowych przedsięwzięć biznesowych i przez kolejne lata konsekwentnie budowaliśmy swoj? pozycję. Dziś możemy poszczycić się zgranym zespołem pracowników i uznaniem Klientów – mówi Radosław Lesiak, Country Manager Avis Polska.

W niedługim czasie liczba samochodów do wynajmu wzrosła do 500. W 1992 roku, jako pierwsza firma w Polsce, Avis oferował bogat? ofertę leasingu. W 1994 roku firma otrzymała nagrodę Najlepsza Licencja Roku. Flota Avis liczyła wtedy 800 samochodów i 45 pracowników. W listopadzie 1996 roku firma przeprowadziła się do nowej siedziby przy ulicy Łopuszańskiej, a w 2000 roku do obecnego biura przy ul. Łopuszańskiej 12a. Kolejn? nagrodę Najlepsza Licencja Avis otrzymał w 2007 roku. Obecnie w szczycie sezonu Avis posiada w swojej flocie prawie 1500 samochodów, biura znajduj? się na wszystkich lotniskach, a do końca 2011 roku będzie obecny w 20 miastach w Polsce. Klienci zdecydowani na usługę RAC mog? czuć się bezpiecznie, ponieważ wszystkie auta we flocie Avis nie przekraczaj? wieku 8 miesięcy, a przed każdym wynajmem samochody przechodz? surow? kontrolę techniczn?.

Od lat, firma Avis kieruj?c się mottem "We try harder", stara się, aby serwis był w pełni satysfakcjonuj?cy dla wszystkich klientów.

- Teraz po 20 latach obecności na rynku, spoczywa na nas jeszcze większa odpowiedzialność. Dlatego z radości? będziemy dla Państwa starać się jeszcze bardziej! – mówi Radosław Lesiak.

Spośród ponad 100 pracowników Avis Polska, wielu zwi?zanych jest z firm? od momentu jej powstania, a zdobyte doświadczenie pomaga im dopasować właściw? usługę do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin