Aktualności firm stowarzyszonych  •  Wydarzenia  •  Członkowie

Zaproszenie na webinar: "Brand New Branding"

Może trudno to sobie wyobrazić, ale ten rok wprowadza nas w trzecią dekadę XXI wieku. Już wkrótce generacja Z wejdzie w dorosłość, a samochody elektryczne staną się popularne. A gdzie będzie wtedy Twoja marka?

Zapraszamy na najnowszą edycję webinaru, który koncentruje się wokół 5 trendów: #be_simple#be_human#be_tech#be_green #be_meaningful wpływających na branding, komunikację oraz budowanie doświadczenia konsumenta z marką.

Bezpłatna rejestracja

Prelegenci

Arkadiusz Łoś

Brand Consulting Director Dragon Rouge

Menadżer i strateg z ponad 18 letnim doświadczeniem. Zrealizował wiele kompleksowych projektów strategii marki i rebrandingu w Polsce i za granicą. Wykłada strategię marki w Szkole Strategii Marki SAR, jest autorem licznych artykułów na temat brandingu dla prasy branżowej. Wybrani klienci: Izera / Electromobility Poland, InPost, Nest Bank Grupa Eurocash, Inter Cars, BGK Grupa MTP, STS Zakłady Bukmacherskie, Energa, Grupa Żywiec, czy ING Bank Śląski.

Victor Konovalov

Senior Art Director Dragon Rouge

Viktor specjalizuje się w realizacji kompleksowych projektów brandingowych oraz digital brandingu. Jego konik to nowe technologie oraz ich zastosowanie w biznesie i budowaniu marek. Ma na koncie kilkaset projektów brandingowych w Polsce i za granicą. Viktor jest laureatem wielu nagród na festiwalach reklamy i brandingu, w tym, m.in. Epica, Golden Drum, Logolounge, Transform Awards Europe, Rebrand 100.

***

Dragon Rouge to międzynarodowa agencja strategiczno-brandingowa. Kreujemy strategie marek, identyfikacje wizualne i doświadczenia w przestrzeniach fizycznych i digitalowych. Działamy w 8 biurach na świecie. W Polsce jesteśmy od ponad 25 lat. Nasi klienci to najbardziej ambitne firmy w swoich branżach.

www.dragonrouge.com

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!