Aktualności firm stowarzyszonych  •  Wydarzenia  •  Członkowie

Ulga B+R i IP BOX w praktyce oraz w kontekście proponowanych zmian w ramach tzw. Polskiego Ładu - bezpłatne szkolenie

Zapraszamy na kolejną (czwartą) odsłonę spotkania, realizowanego w ramach cyklu bezpłatnych szkoleń eksperckich, które odbędzie się we wtorek - 26 października o godzinie 10:00 (czas trwania 4 godziny). Tematem zbliżającego się wydarzenia jest „Ulga B+R i IP BOX w praktyce oraz w kontekście proponowanych zmian w ramach tzw. Polskiego Ładu”. Celem szkolenia jest szczegółowe omówienie zasad stosowania oraz rozliczania poszczególnych ulg na gruncie przepisów prawa podatkowego. W ramach spotkania przeanalizowane zostaną między innymi najnowsze interpretacje indywidualne, które dostarczą uczestnikom praktycznych wskazówek w odwołaniu do konkretnych przykładów.

Ponadto w trakcie wydarzenia:

  • uczestnicy dowiedzą się, w jaki sposób dokonywać weryfikacji, czy dany projekt ma charakter twórczy i innowacyjny zarówno dla celów B+R jak i IP BOX;
  • zwrócimy uwagę na praktyczne sposoby mapowania kosztów kwalifikowanych;
  • podzielimy się praktycznymi wskazówkami, co do kwestii dokumentowania powyższych ulg dla celów podatkowych;
  • omówimy, w jaki sposób regulacje dotyczące ulgi B+R i IP BOX, które są proponowane w ramach tzw. Polskiego Ładu, mogą w przyszłości wpłynąć na korzystanie z powyższych ulg.

Szkolenie poprowadzi Tomasz Klatkiewicz – doradca podatkowy w Kancelarii Paczuski Taudul. Specjalizuje się w podatku dochodowym od osób prawnych ze szczególnym uwzględnieniem cen transferowych oraz ulg podatkowych. Wielokrotnie brał udział w projektach mających na celu wsparcie klientów w postępowaniach dotyczących cen transferowych oraz skutecznie wspomagał podatników w uzyskiwaniu indywidualnych interpretacji podatkowych w zakresie ulg podatkowych.

Szkolenie przeprowadzone będzie w wygodnej formie spotkania online. Dbając o interakcję podczas wydarzenia, uczestnicy będą mieć możliwość rozmowy z prowadzącym (poprzez zadawanie pytań w formie głosowej) lub na czacie.

Zgłoszenia można dokonać rejestrując się poprzez zamieszczony link: https://bit.ly/3aAcIQE

Szczegółowy program spotkania przesyłamy w załączeniu.

Zachęcamy do udziału w spotkaniu!

Zespół kancelarii Paczuski Taudul

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!