Udział Moniki Constant, Dyrektor Generalnej CCIFP na Forum Ekonomicznym w Karpaczu

Międzynarodowy wymiar Forum Ekonomicznego pozwala wzmocnić budowanie relacji biznesowych, również tych pomiędzy Francją a Polską.

Monika Constant, Dyrektor Generalna CCIFP uczestniczy w Forum Ekonomicznym w Karpaczu, gdzie reprezentuje głos francuskiego biznesu w Polsce. Wczorajszy dzień to udział w dwóch panelach dyskusyjnych: "Samorząd gospodarczy partnerem samorządu terytorialnego we wspieraniu gospodarki" oraz "Sport, biznes, dyplomacja: droga na szczyt. Różnice i podobieństwa w rozwoju kariery zawodowej na szczeblu międzynarodowym", u boku m.in. Ambasadora Francji w Polsce, Frédérica Billet i wicemistrza olimpijskiego Czesława Langa.

Dzięki Forum i nawiązanej dyskusji widać, że potrzebne jest wzmocnienie współpracy terytorialnej z przedstawicielami przedsiębiorców, dzięki czemu łatwiej jest dostosować działania do potrzeb tych ostatnich. Taki postulat popiera również Francusko-Polska Izba Gospodarcza, dla której wspieranie firm francuskich w dialogu z organami państwowymi jest priorytetem.

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

ZIELONA ENERGIA ZASILI POLSKĄ NAUKĘ

Od 2021 roku 13 polskich uczelni będzie korzystać z energii elektrycznej pochodzącej wyłącznie z odnawialnych źródeł energii. Wszystko za sprawą...

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!