Aktualności firm stowarzyszonych  •  Wydarzenia  •  Członkowie

Produkcja w dobrych rękach

DATA: 17-18 czerwca 2021 roku

GODZINY: 10.00 – 13.00

MIEJSCE: online

CENA: bezpłatne

17-18 czerwca odbędzie się konferencja „Produkcja w Dobrych Rękach 2021” w edycji ONLINE. To dwa dni wypełnione wykładami na temat planowania, monitorowania i rozliczania produkcji oraz prelekcjami o zastosowaniu nowoczesnych technologii z pogranicza sztucznej inteligencji i Internetu rzeczy w firmach produkcyjnych. W agendzie przewidziane są również prezentacje przedstawicieli klientów Comarch, którzy opowiedzą o zastosowaniu systemów ERP w ich firmach. Udział w konferencji jest bezpłatny. Wystarczy wejść na stronę Konferencja "Produkcja w dobrych rękach" i wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Konferencja skierowana jest do osób zarządzających, właścicieli oraz menedżerów w firmach produkcyjnych, którzy chcą się dowiedzieć, jak usprawnić procesy zachodzące w przedsiębiorstwie przy użyciu systemu ERP dla firm produkcyjnych.

Część prezentacji przybliży też uczestnikom zagadnienia z zakresu zarządzania procesami, które w firmach produkcyjnych odpowiadają za logistykę, magazynowanie czy utrzymanie usług serwisowych. Nie zabraknie też wykładu na temat informatycznego narzędzia do analizy danych – Comarch Business Intelligence.
Patronami medialnymi konferencji są : Erp-view.pl, erp24.pl, Magazyn IT, Production Manager, portalprzemyslowy.pl, Automatyka przemysłowa, magazynprzemyslowy.pl, menedzer-produkcji.pl, automatykab2b.pl, Magazyn APA, Industry 4.0, InzynierUR.pl – Portal Utrzymania Ruchu.Pełna agenda konferencji oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie: https://events.comarch.com/erp/produkcja-2021/

ORGANIZATOR: Comarch SA

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!