Aktualności firm stowarzyszonych  •  Wydarzenia  •  Członkowie

Pricing. Jak zwiększyć zyski, zarządzają cenami?

Rabaty dla członków CCIFP Program >>

DATA: 22-23 czerwca 2021, 2 dni – seminarium online

GODZINY: 09:00 - 16:30

MIEJSCE: seminarium ONLINE, za pośrednictwem oprogramowania do wideokonferencji (ZOOM)

CENA: 3650 zł netto –  sprawdź dostępne rabaty na naszej stronie www.figpolska.pl  + dodatkowe  5% rabatu dla członków CCIFP

Uwaga: rabaty sumują się

Przed osobami zarządzającymi pojawia się kolejne wyzwanie i konieczność podjęcia decyzji, które mają bezpośredni wpływ na obecne i przyszłe wyniki i relacje z klientami. Jak zarządzać cenami w warunkach wzrostu cen surowców, materiałów i usług? Oto pytanie, na które zarządzający będą poszukiwali odpowiedzi w trakcie seminarium FIG Polska pt.:

Pricing. Jak zwiększyć zyski, zarządzając cenami? Program >>

22-23 czerwca 2021 – seminarium online Zapisz się >>

Sprawdź, co wiesz na temat zarządzania cenami? Sprawdź się: TEST >>

Dlaczego warto wybrać seminarium FIG Polska?

   •   Selektywny dobór zagadnień z zakresu zarządzania cenami, niezbędny do podejmowania przez zarządy optymalnych wyborów w zakresie strategii cenowych.

   •   Twarde i narzędziowe podejście do zarządzania cenami z uwzględnieniem wielu czynników. 

   •   Warsztatowy charakter zajęć: 11 praktycznych ćwiczeń.

   •   Natychmiastowe wykorzystanie zdobytych umiejętności w praktyce biznesowej.

Wdrożenie zmian w obszarze polityki cenowej nie wymaga zbyt wiele czasu, a może znacząco wpłynąć na poprawę wyników. Dlatego już dziś zgłoś swój udział i dołącz do ponad 1000 zadowolonych uczestników tego warsztatu!

Oto opinie Uczestników tego seminarium:

  • "Poleciłbym szkolenie ponieważ uświadomiłem sobie, że dla wielu zadań, które realizowaliśmy w sposób improwizowany są dostępne profesjonalne metody. Uświadomiliśmy sobie wiele mechanizmów, które rządzą rynkiem - elastyczność popytu, optymalizowanie cen dla maksymalizacji zysków. Fajne były też przykłady + warsztaty. Profesjonalny i doświadczony trener praktyk, a nie teoretyk."
  • "Otwiera oczy na nowe zagadnienia (dla mnie), które można zaadaptować do codziennej pracy z cenami, ofertami, cennikami, dzięki czemu można bardziej świadomie prowadzić politykę cenową i strategię marki."
  • "Szkolenie otwiera oczy na wiele aspektów, które często zostają zapomniane."
  • "Tak, ponieważ zawierało ono ogromną ilość wiedzy o której często nie miałem wcześniej pojęcia. Dodatkowo prowadzący znał często wiele przykładów z praktyki jak dobrze zastosować przedstawiane narzędzia."
  • "Konkretnie, zwięźle i na temat. Poruszone zostało spektrum zagadnień istotnych z punktu widzenia zarządzania ceną, otwierając oczy na czasem niedoceniane zagadnienia, poparte konkretnymi przykładami i doświadczeniem."

Weź udział w seminarium i nie trać czasu na opracowania metodą prób i błędów w czasach, gdy trzeba działać szybko i skutecznie! Wyślij zgłoszenie >>

ORGANIZATOR: Francuski Instytut Gospodarki Polska

Zainteresowanych prosimy o kontakt, tel. 22 823 42 83.

Możesz nas znaleźć na: www.figpolska.pl  | Linkedin

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!