Podsumowanie wydarzeń

Francuska reprezentacja na Forum Ekonomicznym w Krynicy

Francusko-Polska Izba Gospodarcza wraz z partnerami zapraszają do Café France na Forum Ekonomicznym w Krynicy - najważniejszym spotkaniu gospodarczo-politycznym w Europie Środkowo-Wschodniej, które odbędzie się w dniach 4-6 września. Dla gości Forum stworzymy wyjątkową przestrzeń do rozmów i pokażemy mocne zaangażowanie francuskich inwestorów w rozwój polskiej gospodarki.

Każdego roku w Forum uczestniczy blisko 4 tysiące reprezentantów polskiego i europejskiego biznesu, najważniejsi politycy i przedstawiciele instytucji międzynarodowych, a także ponad 500 dziennikarzy.

Francusko-Polska Izba Gospodarcza, wraz z Ambasadą Francji w Polsce, największymi inwestorami francuskimi w Polsce oraz partnerami medialnymi stworzy wspólną reprezentację, która świadczyć będzie o silnym partnerstwie gospodarczym łączącym Polskę i Francję.

FRANCUSKA OBECNOŚĆ NA FORUM W KRYNICY:

  • PAWILON CAFE FRANCE

150 metrowa przestrzeń przed wejściem do Pijalni Głównej (miejsce sesji plenarnych) zaaranżowana na francuską kawiarnię. Świetna lokalizacja w centrum wydarzenia zapewni dużą frekwencję oraz widoczność. Będzie to idealne miejsce do promocji firm, organizacji spotkań, wywiadów.

Francuska kawa i wypieki stworzą wyjątkową, francuską atmosferę.

Studio TV przygotowane wspólnie z Dziennikiem Gazetą Prawną i portalem Forsal.pl, w którym odbywać się będą wywiady z najważniejszymi gośćmi Forum.

Wraz z jednym z partnerów Izby, firmą Sanofi, dla gości CAFE FRANCE przygotowaliśmy niespodziankę z użyciem systemu wirtualnej rzeczywistości, który pozwoli Państwu zrozumieć specyfikę funkcjonowania organizmu ludzkiego, a zwłaszcza jednego z jego kluczowych organów. Dodatkowo, osoby chętne zapraszamy do wykonania w trakcie Forum (na terenie CAFE FRANCE) unikalnego, nieinwazyjnego, bezpłatnego badania wątroby przy użyciu specjalnego urządzenia diagnostycznego. Wynik badania oraz wskazówki medyczne będą przekazywane bezpośrednio po zakończeniu badania. Rejestracja i badanie elastograficzne wątroby   wykonywane będzie z użyciem urządzenia pod nazwą Fibroscan, w sposobie działania przypominającego USG. Badanie odbywać się będzie w godzinach funkcjonowania CAFE FRANCE, w wyodrębnionej jej części, z zapewnieniem warunków intymności i poufności. Prosimy o jak najwcześniejszą rejestrację (telefonicznie pod nr 517 826 719 lub na miejscu) ze względu na ograniczone ramy czasowe.

  

  • DEBATA - JESTEM POLSKIM REINWESTOREM

5.09 (środa), godz. 13.05, Stary Dom Zdrojowy, sala Innowacje i Rozwój, Forum Ekonomiczne w Krynicy

W czerwcu 2018 weszła w życie ustawa o wspieraniu inwestycji, która rozszerza dotychczasowe strefy ekonomiczne na obszar całej Polski. To dobra wiadomość dla nowych inwestorów. A co z tymi firmami, które od dawna prowadzą działalność w Polsce? Jak rząd wpiera tych, którzy zainwestowali już w naszym kraju, stworzyli miejsca pracy… i chcą zatrudniać więcej? Jakie są oczekiwania tych firm? Czemu przedsiębiorcy chcą reinwestować i traktować inwestycje nad Wisłą długofalowo?

W panelu wezmą udział:

  1. Jerzy Kwieciński, Minister Inwestycji i Rozwoju
  2. Tomasz Pisula, Prezes PAIH
  3. Jean-François Fallacher, Prezes Orange Polska, Prezes CCIFP
  4. François Colombié, Prezes Rady Nadzorczej Auchan Polska
  5. Michel Fourré, Prezes Zarządu Saur Polska

Moderator: Grzegorz Osiecki, Dziennik Gazeta Prawna

  

  • WIECZÓR FRANCUSKI

Prywatny koktajl z udziałem polityków oraz największych firm obecnych na Forum.

Możliwość networkingu z największymi graczami na polskim rynku.

ZAPRASZAMY DO CAFÉ FRANCE I NA WYDARZENIA ORGANIZOWANE PRZEZ CCIFP NA FORUM W KRYNICY.

Bieżące informacje i relacje na żywo znajdziesz od 4.09 na profilu FB Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej >>>

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!