Program 'Ambasador CCIFP'

Polecaj naszą organizację i zyskaj atrakcyjne nagrody!

Każdy z Państwa może zostać Ambasadorem CCIFP. Jeśli są Państwo zadowoleni z przynależności do naszej organizacji, zachęcamy do polecania nas Państwa klientom, partnerom i dostawcom.

Za każdą firmę, która z Państwa inicjatywy przystąpi do Izby, otrzymają Państwo atrakcyjne nagrody. 

CCIFP to wspólnota 450 firm, które razem tworzą siłę i prestiż naszej organizacji. Dzięki Państwa zaangażowaniu możemy stale się powiększać i przyciągać nowych członków, co przełoży się na więcej kontaktów biznesowych dla Państwa. 

W podziękowaniu za każdą firmę, która przystąpi do Izby z Państwa polecenia oferujemy atrakcyjne benefity:

  • podziękowanie w newsletterze i w raporcie rocznym
  • certyfikat Ambasadora CCIFP wręczany na Walnym Zgromadzeniu
  • udział w wydarzeniach: 
    • w przypadku stowarzyszenia się firmy opłacającej stawkę standardową: 2 bilety na Bal Francuski lub 1 bilet na Spotkania Warszawskie lub 2 bezpłatne udziały w wybranym seminarium/warsztacie Centrum Szkoleniowego CCIFP – w zależności od dostępności miejsc
    • w przypadku stowarzyszenia się firmy o składce obniżonej: 1 bilet na Bal Francuski lub 1 udział w wybranym seminarium/warsztacie Centrum Szkoleniowego CCIFP – w zależności od dostępności miejsc

Proszę pamiętać, że na każde RDV Biznesu mogą Państwo zapisać do 2 firm zewnętrznych, by pokazać im nasze wydarzenia i tym samym zachęcić do stowarzyszenia. 

ZAPISZ SIĘ NA NAJBLIŻSZE WYDARZENIA

Sprawdź co zaplanowaliśmy
Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!