Komitety tematyczne

Reprezentowanie interesów firm stowarzyszonych jest jednym z celów strategicznych Francusko- Polskiej Izby Gospodarczej w Polsce.

Już od 25 lat angażujemy się w działania na rzecz rozwoju polskiej gospodarki  i aktywnie wspieramy naszych członków dzieląc się rzetelną wiedzą i wsłuchując się w ich oczekiwania i pomysły na udoskonalenie ustawodawczego status quo dla sprawniejszego prowadzenia działalności w naszym kraju. Dajemy firmom stowarzyszonym  możliwość bezpośredniej wymiany i dyskusji  z  ekspertami z różnych dziedzin mających wpływ na rozwój biznesu.
 

Celem działania Komitetów jest:

  • Wypracowywanie wspólnych stanowisk, dokumentów, rekomendacji niezbędnych do reprezentowania interesów firm stowarzyszonych na szczeblu legislacyjnym,

  • Organizowanie spotkań z przedstawicielami urzędów centralnych, ministerstw i liderami opinii celem uzyskania trafnego, bieżącego obrazu wybranych sektorów w Polsce,

  • Stworzenie wspólnego miejsca dyskusji i refleksji dedykowanego firmom członkowskim.

 

Obserwując niegasnące zainteresowanie komitetami tematycznymi oraz zmieniające się realia rynku wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych firm stowarzyszonych. Zależy nam, aby jak najwięcej osób zainteresowanych mogło uczestniczyć w spotkaniach i zabierać głos w ważnych sprawach.


Zapoznaj się z Regulaminem Komitetów Tematycznych CCIFP

 

Najbliższe zebrania komitetów CCIFP

Aktualności i sprawozdania z ostatnich komitetów

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!